• DOLAR

    TL
  • EURO

    TL
  • Altın

    TL
19 Ocak 2017 - Perşembe

Esenyurt Gümüşhane Spor Kulübü Üst Ligleri Hedefliyor

esenyurt-gumushane-spor-kulubu-ust-ligleri-hedefliyorİstanbul 2. Amatör Liginde Mücadele veren Esenyurt Gümüşhane Spor Kulübü, güçlü yönetimi ve teknik ekibiyle bir üst ligi hedefliyor.
08 Ocak 2013 Salı 12:28

 Başkanlığını İhsan Akdemir’in yardımcılığını ise Bekir Akgül’ün yaptığı Esenyurt Gümüşhane Spor Kulübü güçlü kadrosuyla şampiyonluğun en büyük adayı. Maçlarını ve antrenmanlarını Esenyurt Hakan Şükür Spor Tesisleri’nde yapan kulüp, bu sene liglere U-16 ve A Takım düzeyinde katılıyor.Kulüp hakkında konuşan Başkan Yardımcısı Bekir Akgül,” Kulübümüzün kuruluş amacı gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup, onları bir araya toplayacak sportif faaliyetlerde bulunmak. Gerek bize sağladığı tesis konusunda Esenyurt Belediyesi’ne gerekse de ulaştırmadan tutunda her türlü maddi destek veren Kulüp Başkanımız İhsan Akdemir’e teşekkür ediyorum. Bu tür destekler bulduktan sonra  bize düşen görev lisanslı oyuncu bulup, oynatmak. Murat Türk değerli antrenörümüz,onun önderliğinde ise amaçlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz.” Açıklamalarında bulundu.

Kulübün hedeflerinden de bahseden Akgül, “Hedeflerimizin başında imkânlar dâhilinde gidebildiğimiz yere kadar gitmek var. Sponsor konusunda  Gümüşhaneli iş adamalarından destek görüyoruz, ayrıca kulübümüzün 48 üyesi var onlardan da bağış topluyoruz. Alt yapıda oyuncular yetiştirmeye başladık özellikle  U-13 kategorisindeki başlayarak oyuncularımızı üst liglere verip profesyonel yapmak istiyoruz.”ifadelerini kullandı.

Son olarak taraftarlara seslenen Bekir Akgül,” Kulüp olarak kardeşlik ve dostça maç yapıp, amatörden profesyonele geçmek için mücadele edeceğiz. Bu yolda yürürken bütün hemşerilerimizin takımın desteklemesini istiyoruz.” temennilerinde bulunarak sözlerine son verdi.

Foto-Haber: Hakan KoçYORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.